Kommunestyret 2019-2023

Kommunestyret er det øvste politiske organet i kommunen.

Kommunestyret har ansvaret for hovudtrekka i korleis kommuneadministrasjonen er organisert, og for langtidsplanar, utbyggingsoppgåver, langtidsbudsjett og bustadbyggingsprogram. Det er også kommunestyret som vel medlemmer og leiar og nestleiar til hovudutvala og andre nemnder og råd.

Klikk for stort bilde      

Kommunestyret i Surnadal 2019-2023
Folkevalde Parti E-post Tlf.
Margrethe Svinvik Sp E-post 90954375
Hugo Pedersen Sp E-post 91129434
Tove Mogstad Sp E-post 99352153
Nils Håvar Øyås Sp E-post 46414643
Ragnar Halle Sp E-post 98657743
Bernt Venås Sp E-post 91838610
Lars Inge Kvande Sp E-post 95198822
Ingebrigt G. Moen Sp E-post 97184078
Bergsvein Brøske Sp E-post 91175355
Gunnhild Vetleseter Bøe Sp E-post 98088906
Janne Husby Haugen Sp E-post 97981892
Kari Evensen Sp E-post 95021788
Sondre Ormset Sp E-post 93695513
Annett Ranes Ap E-post 92338986
Helge Røv Ap E-post 91183169
Rakel Polden Ap E-post 48054672
Jorid Johansen Aarvåg Ap E-post 97517593
Odd Asbjørn Bævre Ap E-post 91303369
Ingrid Bergheim Andersen Ap E-post 98863886
Olav Bergheim Ap E-post 48296315
Laila Buskenes Aune Ap E-post 90629898
Tor Rune Halset H E-post 97437733
Ole Joar Karlstad Bruset H E-post 93632542
Nils Petter Tonning FrP E-post 90995153
Johannes Vaag FrP E-post 47751905
Eli Vullum Kvande MDG E-post 99542440
Ole Stensby SV E-post 90706844

 

Kontaktinformasjon

Margrethe Svinvik
Ordførar
E-post
Mobil 909 54 375

Adresse

Surnadal kommune
Bårdshaugvegen 1
6650 SURNADAL